SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişimi nasıl takip ederim?

YagaSport.com'a giriş yaptıktan sonra “siparişlerim” bölümünden tüm siparişlerinizin durumunu görebilirsiniz. Durumu “Hazırlanıyor” görünen siparişler hazırlanmakta, durumu “tamamlandı” görünen siparişler kargoya teslim edildi anlamına gelir. Siparişinizle ilgili ayrıntılar e-posta adresinize gönderilecektir.

Siparişimi iptal etmek / değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

İptal, iade, değişim ile ilgili tüm sorularını iade ve değişim konu başlığımızda bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

YagaSport.com üzerinden kapıda ödeme, kredi kartı, banka havalesi ve EFT ile siparişinizi verebilirsiniz

Siparişim ne zaman elime ulaşacak?

Verilen siparişler en erken 1-3 iş günü, yoğun dönemlerde ise 5-7 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargoya teslim edilmiş olacaktır. YagaSport.com'da "Siparişlerim" bölümünden ürününüzü takip edebilirsiniz. Ürün kargoya verildiğinde e-posta adresinize bildirim gelecektir.

Ürünleriniz orjinal mi?

YagaSport.com'da satılan tüm ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmektedir. Sizlere faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinal ve garantilidir.

Siteniz ne kadar güvenilir?

Kredi kartı bilgileriniz YagaSport.com sisteminde tutulmaz. Güvenli alışveriş için gereken SSL güvenlik sertifikası ve 3D Secure sistemleri sayesinde kart bilgileriniz sizin tarafınızdan şifreli kanal ile doğrudan bankaya iletilir. Ödemeye dair bu bilgilere üçüncü taraflarca erişilemez.

Garanti şartları nelerdir?

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.